Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γριφοι..

Πήγαινε κάτω 
+7
MariaS
filareti
dorinaki
Τέρψη
Eleni7
mkostas
katroulina
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 45, 46, 47  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 8:45 pm

Παιδια συγνωμη αλλα εγω δεν μπορω να διανοηθω πως το βρηκατε τοσο γρηγορα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 8:50 pm

Eleni7 έγραψε:
Παιδια συγνωμη αλλα εγω δεν μπορω να διανοηθω πως το βρηκατε τοσο γρηγορα....
Εγώ με το που βλέπω τέτοια, κατευθείαν πάει το μυαλό μου σε λογικές σειρές όπως αυτά στα τεστ IQ. Μετά διαβάζω την εκφώνηση, και λέω ουπς, λάθος. Και σκέφτομαι τι θα μπορούσε να βρεί τόσο εύκολα ένα παιδάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 8:54 pm

Eleni7 έγραψε:
Παιδια συγνωμη αλλα εγω δεν μπορω να διανοηθω πως το βρηκατε τοσο γρηγορα....

αχου καημενουλα μου Laughing ειπαμε εσυ εχεις για παρεα και παραδειγματιζεσαι μονο απο τον συντροφο τζων Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:04 pm

Παντως ρε, με τα χιντς του Κώστα σε 10 λεπτά το βρήκα, το έδωσε στεγνα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:11 pm

Μη με δαιμονιζεις και εσυ Ρια τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:15 pm

Ρε συ, οσο πιο μαθηματικό μυαλό έχεις, τόσο πιο δύσκολα το βρίσκεις...Μιλάς τώρα σε εμένα που παθαίνω ΑΝΑΦΥΛΑΞΙΑ με τα μαθηματικά. Στις ταυτότητες έχω μείνει gelio
Δες το σαν κοπλιμέντο για τον τρόπο σκέψης σου ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:19 pm

ρε συ ολοι δωσαμε ΣΠΟΙΛΕΡΑΚΙΑ (Laughing )στην ελενη για να το βρει...

τι της ειπαμε να κοιταξει πιο προσεχτικα...να μην δει τα μαθηματικα αλλα του αριθμους σαν εικονα.. τα σχηματα...να σκεφτει τι βλεπει ενα παιδι...να κοιταξει την εκφωνηση...τι γεωμετρια της ελεγε ο κοκορικος..τι κυκλικη της ελεγα εγω και να κοιταξει καλυτερα...μεχρι και η σιχαμενη της ειπε..ΚΥΚΛΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΚΥΚΛΟΙΚΥΚΛΟΙ...

εμεις της δωσαμε την λυση στεγνα...αλλο αυτη που δεν την ηθελε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:20 pm

Παράθεση :
Δες το σαν κοπλιμέντο για τον τρόπο σκέψης σου

Βασικα θα ηταν κομπλιμεντο αν δεν το ειχατε βρει ολοι στο 10λεπτο dunato gelio
Τωρα ειναι απλα βλακεια!


Ωραιες οι ταυτοτητες btw.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:52 am

felia έγραψε:
ρε συ ολοι δωσαμε ΣΠΟΙΛΕΡΑΚΙΑ (Laughing )στην ελενη για να το βρει...

τι της ειπαμε να κοιταξει πιο προσεχτικα...να μην δει τα μαθηματικα αλλα του αριθμους σαν εικονα.. τα σχηματα...να σκεφτει τι βλεπει ενα παιδι...να κοιταξει την εκφωνηση...τι γεωμετρια της ελεγε ο κοκορικος..τι κυκλικη της ελεγα εγω και να κοιταξει καλυτερα...μεχρι και η σιχαμενη της ειπε..ΚΥΚΛΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΚΥΚΛΟΙΚΥΚΛΟΙ...

εμεις της δωσαμε την λυση στεγνα...αλλο αυτη που δεν την ηθελε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Laughing

Ε μα συγγνωμη.Ξελαρυγγιαστηκα να βηχω και με εβριζε ο χανος(αλλο που μετα συνεχισε κι αυτος tourtastamoutra ).Το μαθηματικο μυαλο της παρεας δεν μπορουσε να διανοηθει να πεσει στο επιπεδο μας ομως Laughing

Μην αποκαρδιωνεσαι ομως ρε Ελεν.Οχι και στο 10λεπτο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Γριφοι.. - Σελίδα 46 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γριφοι..   Γριφοι.. - Σελίδα 46 EmptyΤρι Ιουλ 03, 2012 6:21 pm

καντε το ολοι βαλτε ο,τι ατομο σας ερθει στο μυαλο ακομα και τη περιπτερου της γειτονιας σας εγω με την Ελενη εχουμε λιωσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γριφοι..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 46 από 47Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 24 ... 45, 46, 47  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: