Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...

Πήγαινε κάτω 
+3
dorinaki
Silv
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 2:32 am

Ναι, ο Ξάφης είναι.. Κι εμένα είναι αδυναμία μου.. Laughing Τον έχω δει και στο θέατρο κι ήταν πάρα πολύ καλός..

Η σειρά εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ.. Από τις αγαπημένες μου ελληνικές.. Αλλά πλέον δεν υπάρχει πουθενά στο διαδίκτυο.. Βέβαια το mega τη βάζει συχνά μεταμεσονύχτια, οπότε παίρνω τη δόση μου μια στο τόσο.. gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 2:38 am

Ειχα δει καποια επεισοδια μεταμεσονυχτια αλλα και παλι,δεν πρεπει να την ειχαν ολοκληρωσει.Το mega εχει βγαλει κορυφαιες σειρες στο παρελθον.Δεν καταλαβαινω γιατι δεν τις βαζουν σε επαναληψεις σε μια λογικη ωρα.Ειδικα φετος που δεν εχουν και προγραμμα.Τα τουρκικα δηλαδη ειναι καλυτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 2:49 am

Ντάξει, η συγκεκριμένη σειρά θεωρώ πως είναι για τις 11 και μετά.. Είναι κάπως ιδιαίτερη.. Βέβαια θα μου πεις εδώ δείχνουν τρέιλερ με τη μισότρελη να κταράει ένα ματωμένο ψαλίδι και να χαζοχαίρεται (την είδε η αδελφή μου που είναι πέντε χρονών κι έπαθε σοκ το παιδί), το φεύγα θα τους πειράξει? Πάντως για κάποιες άλλες εξαιρετικές σειρές του mega που θα μπορούσαν να προβληθούν νωρίτερα συμφωνώ απόλυτα.. Αλλά αυτοί από τη μία ζήλεψαν τα τούρκικα κι από την άλλη μας έχουν φλομώσει για χιλιοστή φορά με χαζοκωμωδίες σε επανάληψη! bang head

Like a Star @ heaven Μεταμεσονύχτια την ολοκληρώνουν, απλά βάζουν ένα επεισόδιο σήμερα ένα μεθαύριο ένα μετά από πέντε μέρες, δεν υπάρχει ένας λογικός προγραμματισμός.. gelio Οπότε είναι όποτε την πετύχεις.. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 2:59 am

Ναι βρε.Λογικη ωρα για μενα ειναι 11-2 ας πουμε.Καλο βαμπιρακι ειμαι και εγω Laughing .Αυτες τις ωρες εννοω.Για πιο νωρις θα μπορουσαν να κοπανησουν καμια κωμωδια.Τεσπα.Το ψαλιδι το δα και γω και ελιωσα gelio
Τα παιδακια παντως ενα σοκ θα το παθανε.Και αν δεν κανω λαθος,πρεπει να το ειδα κοντα χρονικα με καποιο τρειλερ της Πατυ.Φαντασου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:10 am

Eleni7 έγραψε:
Καλο βαμπιρακι ειμαι και εγω Laughing

Είμαστε όλοι ένας κι ένας εδώ μέσα.. gelio

Εγώ το είδα το πρωί ρε.. Και λέω μη χειρότερα πρωί πρωί.. Κι έδειχνε κανονικά και τη σκηνή που την ψαλιδώνει στο λαιμό την άλλη και πέφτει ταύλα με ανοιχτά τα μάτια.. Και μετά η μικρή το είδε το απόγευμα αλλά έδειξε μόνο το μικρό, που αυτή περπατάει σαν εξωγήινος, κρατάει το ψαλίδι και κορδώνεται ευτυχώς.. Αλλά δεν πρόλαβα να της το αλλάξω.. Και στο καπάκι έρχεται το παιδί και μου λέει "γιατί αυτή χαιρόταν με τα αίματα στο ψαλίδι??? Shocked Χτύπησε κάποιον με το ψαλίδι??? Shocked Αυτό δεν είναι σωστό.. Υπάρχουν τόσο κακοί άνθρωποι??? Shocked "
Ε έλεος δηλαδή με τις μαλακίες τους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:20 am

Ρε εγω ειδα μονο αυτο που περπαταει σαν χεσμενη.Υπαρχει και αλλη σκηνη που σφαζει ατομο?Ρε δεν παμε καλα.Αυτο το ΕΣΡ τι κανει?Βαζει προστιμα στους Αρβυλα επειδη λενε κακιες λεξουλες στις 11μιση το βραδυ?Ημαρτον.Τι να πει μετα το παιδακι?Και με το δικιο του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:27 am

Υπάρχει μεγαλύτερο τρέιλερ που δείχνει και αυτό και σκηνές κανονικά από τη σειρά.. Κι εγώ το είδα το πρωί.. livan Καλά, το ΕΣΡ θα έλεγα τι κάνει (τον πετάει και τον πιάνει - δεν άντεξα, το είπα gelio ).. Και μπορεί κάποιος άλλος ή και εγώ ακόμα υπό άλλες συνθήκες να έλεγα "έλα μωρέ, σιγά τη σκηνή, υπερβολές".. Όταν έχεις όμως μικρό παιδί στο σπίτι βλέπεις αλλιώς τα πράγματα.. Άσε που στην τελική το βρίσκω και τελείως αντιαισθητικό το όλο αποτέλεσμά.. geek

Τεσπα, καληνυχτώ! king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:29 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 4:32 am

Poutsilv έγραψε:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! ΤΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΗ ΕΥΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΞΑΦΝΟΥ!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers

Επιτέλους ξαναβρήκα (τυχαία Laughing ) μία από τις αγαπημένες μου ερωτικές σκηνές σε σειρά!!! cheers
Μπούφε, θυμάσαι που σου λεγα? Νόμιζα πως, επειδή η σειρά ολόκληρη είχε κατέβει από το utube, δεν θα υπήρχε ούτε το part με την ερωτική σκηνή, αλλά τελικά είναι το μόνο που σώθηκε!!! cheers Βασικά η Σοφία από το φόρουμ το έσωσε... Laughing Να ναι καλά η κοπέλα! cheers

Από 2.35 και μετά..
Την έχω δει dunato gelio Αυτό το part παίζει να έχει και περισσότερα views απ'όλα τα άλλα parts μαζί lmao

Πολύ καλή η σκηνή κι αυτό χωρίς να μ'αρέσει ούτε η χημεία ούτε ο Ξάφης. Αλλά ΠΟΛΥ καλή. Βασικά... ΠΟΛΥ πειστική.

Η σειρά, για ελληνική ειδικά, ήταν πάρα πολύ καλή. Αν και δεν μ'αρέσει το καστ αρκετά. Όταν τη πρωτοέβαλε δεν την είδα πολύ γιατί ήμουνα μικρός, τώρα θα την έβλεπα άνετα. Ακόμα και μ'αυτό το καστ.

Παράθεση :
Α, και μπούφε, άφου έχεις που έχεις ψύχωση με τα κολομβιανά, σταμάτα να βάζεις ξενέρωτες σκηνές από αυτά και βάλε μία της προκοπής σαν αυτή κάπου μέσα στο βίντεο pppppppp ~>
(από τις πιο σεμνές της Ροζάριο gelio )

Εκτός από ρηχή, είσαι ΚΑΙ στραβή:

Παράθεση :
Άσε που εγώ δεν είμαι ρηχός, δεν θα βάλω σκέτα πηδήματα
Αν δεν υπάρχει μια υπόθεση γύρω γύρω, αν δεν υπάρχει συναίσθημα, αν δεν υπάρχει πολύ καλή χημεία ή έστω κλίμα/ατμόσφαιρα, ε δεν με τρελαίνει κιόλας gelio Όχι ότι με χαλάει να δω σκέτο πήδημα sfirizi Αλλά σιγά μην το βάλω και σε τοπ. Αν είναι βάζω από τσόντες pppppppp Ή έστω από πιο πειστικές σεξοσκηνές, και στο τοπ έχω βάλει pppppppp

Βασικά αυτή που έβαλες είναι η καλύτερη σκηνή τους. Και η μόνη που μ'άρεσε αρκετά. Αν έβαζα από Rosario αυτή θα έβαζα. Οι άλλες είναι παντελώς αδιάφορες. Δεν είναι καν σκέτο σεξ, είναι σκέτη χορογραφία. Με εξαίρεση τη σκηνή στο ντους που η Rosario έτριβε τον κώλο του με ροζ σφουγγαράκι lmao Αυτή ήταν η χειρότερη gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...   Και το πιο ενδιαφέρον τοπ... - Σελίδα 8 EmptyΤετ Σεπ 21, 2011 3:15 pm

mkostas έγραψε:

Παράθεση :
Α, και μπούφε, άφου έχεις που έχεις ψύχωση με τα κολομβιανά, σταμάτα να βάζεις ξενέρωτες σκηνές από αυτά και βάλε μία της προκοπής σαν αυτή κάπου μέσα στο βίντεο pppppppp ~>
(από τις πιο σεμνές της Ροζάριο gelio )

Εκτός από ρηχή, είσαι ΚΑΙ στραβή:

Παράθεση :
Άσε που εγώ δεν είμαι ρηχός, δεν θα βάλω σκέτα πηδήματα
Αν δεν υπάρχει μια υπόθεση γύρω γύρω, αν δεν υπάρχει συναίσθημα, αν δεν υπάρχει πολύ καλή χημεία ή έστω κλίμα/ατμόσφαιρα, ε δεν με τρελαίνει κιόλας gelio Όχι ότι με χαλάει να δω σκέτο πήδημα sfirizi Αλλά σιγά μην το βάλω και σε τοπ. Αν είναι βάζω από τσόντες pppppppp Ή έστω από πιο πειστικές σεξοσκηνές, και στο τοπ έχω βάλει pppppppp

Βασικά αυτή που έβαλες είναι η καλύτερη σκηνή τους. Και η μόνη που μ'άρεσε αρκετά. Αν έβαζα από Rosario αυτή θα έβαζα. Οι άλλες είναι παντελώς αδιάφορες. Δεν είναι καν σκέτο σεξ, είναι σκέτη χορογραφία. Με εξαίρεση τη σκηνή στο ντους που η Rosario έτριβε τον κώλο του με ροζ σφουγγαράκι lmao Αυτή ήταν η χειρότερη gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Και το πιο ενδιαφέρον τοπ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: