Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σχολιασμός επεισοδίων

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 1:59 am

Μπουρδελίνα σε ποιο επεισόδιο είσαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:11 am

άμα δεν κόψεις το κοσμητικό δεν σου ξαναμιλάω! Βασικά κάτσε σχολίασε μόνος σου τη σειρά!!!!!Twisted Evil Twisted Evil
στο 22 είμαι! Βασικά έχω κάποιες απορίες. Να σου τις γράφω εδώ ή να ανοίξω άλλο τόπικ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:15 am

Γράψε εδώ!!!

ΦΤΑΣΕ ΣΤΟ 25!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:23 am

3 επεισοδιάκια είναι μέχρι το 25!!! Ε θα τα δω αύριο που έχω μόνο ένα τετράωρο στη σχολή!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:24 am

Εγώ είμαι στο 38 πάντως gelio

Είναι φοβερό το 25. Θα λατρέψεις το στυλ με το οποίο κάνει διάρρηξη ο Juan Diablo lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:28 am

Πάαααλι το ξαναβλέπεις????? gelio Δεν σε αδικώ πάντως!!!!

Τουλάχιστον θα θυμάσαι και ότι έγινε στην αρχή και θα με βοηθάς λίγο....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 2:54 am

Ρώτα ότι θες.

Δε μου λες. Προσέχεις τους δεύτερους ρόλους ή μόνο τον Juan Diablo και ότι τον αφορά άμεσα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 9:21 pm

Βασικά αυτό που είπες περίπου, προσέχω τους δεύτερους ρόλους που αφορούν τον Juan Diablo άμεσα. Είναι πολύ δύσκολο να κάτσω να βγάλω νόημα από όλους στη σειρά. Βέβαια προσέχω όλους τους ηθοποιούς πώς παίζουν και πώς αντιδρούν, γενικά πως συμπεριφέρονται και δεν το προχωρώ στο γρήγορο για να καταλαβαίνω τις εξελίξεις και να χαίρομαι τη σειρά. Ειδικά τα πρώτα πέντε έξι επεισόδια κρατιόμουν με δυσκολία να μην το βάλω στο γρήγορο αλλά το άφησα γιατί αλλιώς μετά δεν θα καταλάβαινα τίποτα.
Αλλά δεν ρίχνω τόση προσοχή όση έριχνα στη χήρα, που μέχρι και το σκύλο που έφαγε τα μικρόφωνα θυμάμαι... Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 9:26 pm

Εγώ κάνω ff σε αγαπημένες σειρές μόνο αν γίνεται κάτι σούπερ και βάζουν ενδιάμεσα σκηνή με δευτερεύοντες ή που δεν με νοιάζουν τόσο. Αλλιώς μόνο αν δεν μ'αρέσει η σειρά γιατί το ff μου τη χαλάει.

Ο Diablo την τελειότητα της χήρας δεν την έχει. Μετά απ'αυτή όμως είναι η καλύτερη σειρά. Βασικά από τη μια έχει τον Juan Diablo που είναι καλύτερος ρόλος απ'όλους της χήρας, από την άλλη όμως δεν είναι όλοι ένας κι ένας όπως στη χήρα. Είναι πολύ πιο προσωποκεντρική σειρά κι αυτό έχει τα υπέρ του και τα κατά του.

Ποιες σκηνές σ'άρεσαν περισσότερο μέχρι τώρα; Πέρα από τον Juan Diablo σ'αρέσει κανείς άλλος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Σχολιασμός επεισοδίων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων EmptyΤετ Μάης 25, 2011 10:05 pm

Δεν θα σε εκπλήξει και πολύ αυτό αλλά μου αρέσει πολύ ο Mallarino(ως ρόλος να εξηγούμαι)!o Eduardo δηλαδή! Μιλάμε ο άνθρωπος τα σπάει!Ανυπομονώ να δω τι θα κάνει τι θα πει και κυρίως τη σχέση αυτών των δύο πως θα εξελιχθεί.... Έχει ενδιαφέρον για μένα γιατί στην ουσία τίποτα δεν εμποδίζει τον γιο να καταλήξει ακριβώς σαν τον πατέρα. Έχει αντιθέτως όλες τις προδιαγραφές για να το καταφέρει.
Πόση εξυπνάδα θέλει να πλησιάσεις έναν τέτοιον άνθρωπο για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του και να τον κάνεις να σε βάλει μέσα στην οργάνωση, μόνο και μόνο για εκδίκηση;

Η Αντζελα ακόμα δεν με τρελαίνει. Γιατί? Έχει συμμετοχή, έχει ρόλο, αλλά δεν με τρελαίνει.
Περιμένω να τη δω στα πιο σοβαρά ακόμα....(θυμάμαι μια σκηνή που μου είχες βάλει όταν ο άντρας της μαθαίνει την αλήθεια για εκείνη και τον Χουάν αλλά βέβαια αυτό αργεί ακόμα. Περιμένω πάντως να με εκπλήξει....)
Να σημειώσω ότι δεν είναι όμορφη, αλλά σε γοητεύει μέσα από το παίξιμό της......

Ποιός άλλος μου αρέσει; ο Μπορις(δεν θυμάμαι πώς λένε τον ηθοποιό), ο Truhillo που παίζει τον Μάρτιν.... Αλλά να σου πω κανένας από αυτούς τους ρόλους δεν με κάνει να τον θυμάμαι όταν τελειώνει το επεισόδιο.


Απορία 1. Η λέξη la arana που λένε τον Eduardo αράχνη δεν σημαίνει?
Απορία 2. την jaz από που στο καλό την ξέρω??????


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχολιασμός επεισοδίων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 17Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές :: Σειρές :: ¿Por qué diablos?-
Μετάβαση σε: