Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Codecs για movie maker.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Codecs για movie maker. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Codecs για movie maker.   Codecs για movie maker. EmptyΔευ Μάης 23, 2011 9:09 pm

Μου χει σπάσει τα νεύρα ο μαλάκας. Ξαφνικά κάτι τον έπιασε και δεν δέχεται ότι video έχω κατεβάσει από το youtube. Είτε με youtube robot είτε με τον realplayer downloader. Κατέβασα ειδικά K-lite codecs για αυτό το λόγο και αντί να φτιάξει χειροτέρεψε. Πριν δεν είχαν εικόνα τα videos είχαν όμως ήχο. Τώρα βγάζει σφάλμα. Ξέρετε τι μπορώ να κάνω; Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να χρησιμοποιήσω άλλα προγράμματα για videos αλλά όσα άξιζαν τον κόπο δεν μπορούσα να τα κρατήσω δωρεάν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Codecs για movie maker. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Codecs για movie maker.   Codecs για movie maker. EmptyΔευ Μάης 23, 2011 9:44 pm

Τι επεκταση έχουν? flv?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Codecs για movie maker. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Codecs για movie maker.   Codecs για movie maker. EmptyΔευ Μάης 23, 2011 10:01 pm

Ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Codecs για movie maker. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Codecs για movie maker.   Codecs για movie maker. EmptyΔευ Μάης 23, 2011 10:18 pm

Δεν πρπει να δέχεται flv γενικά, παλιά πως το έκανες? confused
Δοκιμασε να τα ξανακατεβασεις με το youtube downloader. που μπορεις και να τα μετατρέψεις σε avi
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αυτο χρησιμοποιώ εγώ και δεν μου έχει βγάλει πρόβλημα
Η αλλη λυση ειναι να σου προτεινω προγράμματα για να τα μετατρέψεις, αλλά αν θες και στο μέλλον να κατεβάσεις βιντεακια ειναι πιο πρακτικό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Codecs για movie maker. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Codecs για movie maker.   Codecs για movie maker. EmptyΔευ Μάης 23, 2011 10:26 pm

Ιδέα δεν έχω... απλά τα δεχόταν. Ποιος ξέρει τι έσβησα και δεν τα δέχεται. Δεν μου βγάζει μετατροπή αυτό πάντως... θα το δοκιμάσω με ειδικό πρόγραμμα που έχω. Αν δεν το χω σβήσει κι αυτό dunato gelio Ξεφορτώθηκα διάφορα και δεν ξέρω ποιο μου κανε τη ζημιά στον movie maker.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Codecs για movie maker.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» AVI codec pack για movie maker

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Γενικό φόρουμ-
Μετάβαση σε: