Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Magnificent Century (Μεγαλοπρέπης αιώνας)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι
kalymera_george


Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 40

Magnificent Century  (Μεγαλοπρέπης αιώνας) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Magnificent Century (Μεγαλοπρέπης αιώνας)   Magnificent Century  (Μεγαλοπρέπης αιώνας) EmptyΤρι Απρ 05, 2011 3:32 pm


Ο Μεγαλοπρεπής αιώνας είναι η πιο φυλόδοξη σείρα της Τουρκίας είναι εποχής και ασχολήτε με την ζωή του Σουλτάνου Σουλειμάν όπου κυβέρνησε για 46 χρόνια του απέδωσαν τον τίτλο του μεγαλοπρεπή γιατί κατα την περιοδό της διακυβερνισής του η Τουρκία βιώσε την χρυσή επόχη της
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
O Halit είναι ποίο καλά υποκριτικά από ότι έπαιζε τον Ονούρ είναι ένας ρόλος ποίο πολύπλευρος ρόλος
εδώ τον βλέπουμε σαν στρατηγό-βασιλεία σαν ποιητή (Γιατί ο Σουλτάνος εγράφε και ποιημάτα) σαν εραστή αλλά σε αυτή την σειρά δεν είναι αυτός που κλέβει την παράσταση κάνει την διαφόρα βεβαία γιατί εχει αριστοκρατική φυσιογνωμία
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή είναι η Βαλίντε Σουλτάν είναι η μήτερα του Σουλτάνου η ηθοποίος καλή είναι βασίκα εμένα δεν μου εκάνε και ιδιαίτερη αισθήση το παιξίμο της ηθοποίου αλλά είναι αρκετά καλή σε αυτό που κάνει λίγα λογία για τον ρόλο τώρα η Βαλίντε σουλτάν είναι η μητέρα του σουλτάνου αυτή ητάν η ισχυρότερη γυναίκα μεσά στο παλάτι εδένε και έραβε έλεγε ελευθέρα την άποψη της και πολλές φορές επυρέαζε και τον σουλτάνο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή είναι η γυναίκα του Σουλτάνου η Μεχεντιβάν (κάπως ετσί) η ηθοποιός είναι καλή αρκετά στον ρόλο της προκείτε για μια πληγωμένη γυναικα οπου ουσιαστίκα χάνει την αγάπη του άντρα της δίχως ουσιαστίκα να μπορεί να κάνει και πολλά (κάτι πήγε να κάνει άλλα μπα) κανώνικα θα επρεπε να την λυπάμε αλλά δεν με συγκήνει αφου και εγώ αν ήμουν στην θέση του σουλτάνου θα την κεράτωνα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή είναι η θεάρα μου πολυτάλαντη ηθοποιός και δεν είναι καν Τουρκάλα Γερμανίδα είναι.
Παίζει απίστευτα καταρχίν παιζεί με το βλέμμα κανεί απυστετή εναλλαγή συναισθημάτων παίζει με το βλέμμα όταν την βλέπεις καταλαβαίνεις τι νιώθει κάθε φορά η ηρωίδα μάλιστα για τον ρόλο της στην σειρά πήρε στα Τούρκικα τηλεοπτικά Εμμυ βραβείο α γυναικείου ρόλου
ο ρόλος της τώρα κάνει την Χιουρέμ Σουλτάν είναι η πιο σκλύρη σουλτάνα της οθωμανίκης αυτοκρατορίας λένε πως ήταν η άρχή του τέλους της αυτοκρατορίας το όνομα της ήταν Ρωξελάνη ή αλλίως Αλεξάνδρα Λισόφσκα και ήταν χριστιανή με διάφορες ίντρικες και δολοπλοκίες έφτασε να γίνει σουλτάνα μάλιστα έριξε βιτριόλι σε μια παλλακίδα γιατί τόλμησε να κοιμηθεί με τον σουλτάνο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτός είναι ο Ιμπραχήμ το δεξί χέρι του σουλτάνου η καταγωγή του είναι απο την Πάργα πιθανώς είναι γενίτσαρος αιώνια ερωτευμένος με την αδερφή του σουλτάνου σαν ηθοποιός είναι καλός
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή είναι η αδερφή του σουλτάνου η Χατισέ η οποία είναι ερωτευμένη με τον Ιμπραχίμ είναι ρομαντική μέχρι αηδίας τολμώ να πω και πάντα θέλει να βλέπει το καλό πίσω απ τους ανθρώπους

Τα επεισόδια με ελληνικούς υποτίτλους υπάρχουν στο Facebook [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
 
Magnificent Century (Μεγαλοπρέπης αιώνας)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: