Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Grey's Anatomy

Πήγαινε κάτω 
+11
MariaS
felia
katroulina
Silv
filareti
dorinaki
Mik
mkostas
Τέρψη
Eleni7
vagvard
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιαν 16, 2019 2:17 am

Παράθεση :
Την εχω κοψει την σειρα και εγω δεν ξερω ποσα χρονια αλλα για καποιο λογο μου το εμφανισε το βιντεο στα προτεινομενα του youtube και μπηκα απο περιεργεια. Αλλα ρε φιλε. Εσυ πως αντεχεις και συνεχιζεις και το βλεπεις αυτο το πραγμα;

Γιατι ρε; Εχει πλακα χεχε

Αλλα δεν το βλεπω πλεον τοσο φανατικα.

Παράθεση :
Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη
Και ιδιαιτερα σε τετοιους χαλεπους καιρους που καμια σειρα δεν κανει επιτυχια και μενει αυτο το πραγμα να χτυπαει τηλεθεαση. Σαν το ER θα καταληξει.
Μωρε οτι ειναι, ειναι. Αλλα δεν ξερω ποσα θα δωσει ακομη το ABC. Ηδη εκοψε 2 βασικες ηθοποιους απο το cast για να πληρωσει αυτη. Ποσο ακομη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιαν 16, 2019 4:20 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Την εχω κοψει την σειρα και εγω δεν ξερω ποσα χρονια αλλα για καποιο λογο μου το εμφανισε το βιντεο στα προτεινομενα του youtube και μπηκα απο περιεργεια. Αλλα ρε φιλε. Εσυ πως αντεχεις και συνεχιζεις και το βλεπεις αυτο το πραγμα;

Γιατι ρε; Εχει πλακα χεχε


cyclops cyclops cyclops 

Παράθεση :

Αλλα δεν το βλεπω πλεον τοσο φανατικα.


Το οτι το εβλεπες φανατικα κιολας με ξεπερναει dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Παράθεση :
Μωρε οτι ειναι, ειναι. Αλλα δεν ξερω ποσα θα δωσει ακομη το ABC. Ηδη εκοψε 2 βασικες ηθοποιους απο το cast για να πληρωσει αυτη. Ποσο ακομη;

Οσο η σειρα κανει νουμερα υποθετω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 26, 2019 11:15 am

Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιουν 27, 2019 10:19 am

Τέρψη έγραψε:
Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!

Εχει φυγει απο τη σειρα και η Σοντα τον εχει παει στο spin-off με τους πυροσβεστες. Πρεπει να το δουμε αυτο καποια στιγμη χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤρι Δεκ 17, 2019 1:44 pm

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!

Εχει φυγει απο τη σειρα και η Σοντα τον εχει παει στο spin-off με τους πυροσβεστες. Πρεπει να το δουμε αυτο καποια στιγμη χαχα

Έχω μείνει πολύ πίσω. Δεν ξέρω τι παίζει καθόλου. Τα όργια φαντάζομαι βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤρι Δεκ 17, 2019 2:35 pm

Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!

Εχει φυγει απο τη σειρα και η Σοντα τον εχει παει στο spin-off με τους πυροσβεστες. Πρεπει να το δουμε αυτο καποια στιγμη χαχα

Έχω μείνει πολύ πίσω. Δεν ξέρω τι παίζει καθόλου. Τα όργια φαντάζομαι βέβαια.

Χαμος. Κυνηγανε ολοι οι κουκλοι την Μερεντιθ την Γκρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤρι Δεκ 17, 2019 11:56 pm

livan livan livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤετ Δεκ 18, 2019 9:33 am

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!

Εχει φυγει απο τη σειρα και η Σοντα τον εχει παει στο spin-off με τους πυροσβεστες. Πρεπει να το δουμε αυτο καποια στιγμη χαχα

Έχω μείνει πολύ πίσω. Δεν ξέρω τι παίζει καθόλου. Τα όργια φαντάζομαι βέβαια.

Χαμος. Κυνηγανε ολοι οι κουκλοι την Μερεντιθ την Γκρει.

Αληθοφάνεια στα ύψη δλδ! Μπράβο, όχι μπράβο! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιαν 16, 2020 3:24 pm

Παει και ο Justin Chambers (Alex Karev). Φευγει απο την σειρα με την αποχωρηση να ειναι off screen. Το τελευταιο του επεισοδιο ηταν το mid-season φιναλε. Προφανως και δεν εχει φυγει με ωραιο τροπο εφοσον το σκηνικο εγινε ξαφνικα ενω ειχε διετες συμβολαιο.

Μονο η παγομουρα δεν λεει να ξεκουμπιστει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Grey's Anatomy - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Grey's Anatomy   Grey's Anatomy - Σελίδα 28 EmptyΤρι Φεβ 18, 2020 12:22 am

Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Παιδιά το Σάββατο βολτάροντας στα στενά της Νάουσας και όντας μέσα σε ένα μαγαζί, μπαίνει ο ηθοποιός που κάνει (έκανε? έχω αιώνες να δω) τον 'άντρα της Μπέιλι. Ένας μαυρούλης που λεγόταν Μπεν.
Είχα μείνει!

Εχει φυγει απο τη σειρα και η Σοντα τον εχει παει στο spin-off με τους πυροσβεστες. Πρεπει να το δουμε αυτο καποια στιγμη χαχα

Έχω μείνει πολύ πίσω. Δεν ξέρω τι παίζει καθόλου. Τα όργια φαντάζομαι βέβαια.

Χαμος. Κυνηγανε ολοι οι κουκλοι την Μερεντιθ την Γκρει.

Αληθοφάνεια στα ύψη δλδ! Μπράβο, όχι μπράβο! dunato gelio


dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Grey's Anatomy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 28 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Grey's Anatomy - Season 11
» Grey's Anatomy - Season 12
» Grey's Anatomy, Season 10, Συζητήσεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Greys Anatomy-
Μετάβαση σε: