Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Δυνατές ερμηνείες

Πήγαινε κάτω 
+3
Silv
Athina
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 1:22 am

Παράθεση :
Εμένα πάντως μου άρεσε. Τη βρήκα εκφραστική.
Το παράξενο θα ήταν να ΜΗΝ σου άρεσε dunato gelio Ειδικά η συγκεκριμένη σκηνή άρεσε και στη Πουτσίλβ αλλά το παραδεχόταν με emoticons να υποτιμούν lmao lmao

Στην Ελλάδα δεν ξέρουν καν να επιλέγουν. Είχαν την ευκαιρία να πάρουν το Paraiso tropical και πήραν το Da cor do pecado... Και μετά την επιτυχία του Sin tetas no hay Paraiso που έκανε 20άρια μέχρι και στις επαναλήψεις, δεν σκέφτηκαν να πάρουν το Καρτέλ... του ίδιου καναλιού που έχει κερδίσει τουλάχιστον 3 βραβεία σε διεθνείς οργανισμούς (Κάννες, Κορέα, Κωνσταντινούπολη). Αντίθετα έτρεξε να πάρει τούρκικο bang head

Αυτό το ουδέτερο στη Belissima ισχύει. Ειδικά στην internacional version. Στο Paraiso Tropical φαίνεται ότι δεν ισχύει ακόμα και από την ατμόσφαιρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 1:37 am

Σ' αρέσει πιο πολύ η κοπέλα στο πρώτο βίντεο; Εγώ τη βρήκα λίγο "μπιμπιμπώ". Ξέρεις απ' αυτές που είναι όλη την ώρα "αγαπουλίνι μου" κτλ. με τους άντρες τους.

Το ουδέτερο στη Belissima και στην κανονική βερσιόν ισχύει ως ένα βαθμό. Έτσι ήταν γραμμένο απ' τον Abreu. Απλά στην internacional κόψανε κι ό,τι μπορούσαν οπότε βγήκε ακόμη πιο έντονο. Τι εννοείς μ' αυτό για την ατμόσφαιρα στο Paraiso;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 1:47 am

Έτσι είναι αλλά είναι ο ρόλος τέτοιος και ακριβώς έτσι τον ερμηνεύει η ηθοποιός. Πήρε κι ένα βραβείο για τον ρόλο. Αν και σε μένα προσωπικά άρεσε πολύ περισσότερο η Natalia Betancurt από τη σειρά, η πρωταγωνίστρια του La Guerra de las Rosas. Στο δεύτερο video είναι η Karen Martinez, η γυναίκα του Juanes. Στο Καρτέλ, αν εξαιρέσουμε πως είναι δευτεράντζα, δεν είναι κακή. Αλλά δεν μπορεί να βγάλει τις προηγούμενες ερμηνείες από πάνω της, ειδικά αυτή στο Sofia dame tiempo με τον Novoa. Σειρά της Caracol που δεν προβλήθηκε ποτέ στη Κολομβία, την έστειλε κατευθείαν στο telemundo.

https://www.youtube.com/watch?v=gSZxR99S8JU

To trailer αρκεί να καταλάβει κανείς τον λόγο dunato gelio

Στο Paraiso Tropical κάνει μπαμ ότι είναι ζευγάρι. Ακόμα και από αυτή τη σκηνή. Φαίνεται δηλαδή ότι αυτή είναι η πρόθεση και ότι υπάρχει κάτι. Αντίθετα στη Belissima έβγαιναν σαν φίλοι. Όπως είχα ξανασχολιάσει, το ίδιο ακριβώς μου έβγαλαν και στο τέλος. Από τη πλευρά της Zulia βασικά.


Μια από τις αγαπημένες μου σκηνές στο Mesa para tres. Ανήκει στο τοπ 5 μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 2:25 am

Καλά εγώ και μόνο που είδα στο τρέηλερ παραλίες, "αγάπη μου, λατρεία μου" και τα λοιπά γλυκανάλατα καταλαβαίνεις... gelio

Στη Belissima εμένα σαν φίλοι 100% δε μου έβγαιναν... Υπήρχαν στιγμές που το διέκρινα αυτό το "κάτι", αλλιώς δε θα μου είχε δημιουργηθεί η επιθυμία να τους δω σε μια σειρά που να είναι πραγματικά μαζί. Απλώς, ακριβώς επειδή ο Abreu ήθελε να περάσει ότι η Julia δεν ξέρει τι θέλει, πολλές φορές έβγαινε αυτό το "χλιαρό" στις σκηνές τους-αυτό που λες εσύ ότι βγαίναν σαν φίλοι. Αλλά ναι, στο Paraiso είναι το ακριβώς αντίθετο. Είναι ξεκάθαρο απ' την πρώτη στιγμή ότι πάμε για το "μεγάλο έρωτα" που λέμε. Δεν υπάρχουν ούτε αμφιβολίες ούτε τρίτα πρόσωπα ούτε τίποτα.

Όσο για το βιντεάκι απ' το Mesa Para Tres... συγγνώμη αλλά άκου Lucho gelio Έχω ακούσει και το γυναικείο, Lucha. Τι γελοίο όνομα gelio Κατά τα άλλα συγκινήθηκα με την σκηνή όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 2:44 am

Πραγματικά πρέπει να ναι αυτή η σειρά ότι χειρότερο έχει βγάλει η Κολομβία. Ο Novoa μάλλον θα έκανε τάμα ώστε να μην προβληθεί μέσα στη Κολομβία και είναι πολύ τυχερός που αμέσως μετά ακολούθησε το Pura sangre. Και για τη Martinez βέβαια ακολούθησε το Cartel αλλά αυτή δεν φάνηκε να κερδίζει και τίποτα μέχρι στιγμής sfirizi sfirizi sfirizi

Από τη στιγμή που άρχισαν να βγαίνουν και μετά υπήρχε όντως κάτι αλλά από τη πλευρά της Zulia δεν φαινόταν τόσο. Φαινόταν να ναι μαζί του περισσότερο γιατί την αγαπούσε αυτός παρά γιατί τον αγαπάει αυτή. Και για να το θέσω καλύτερα... τον αγαπούσε κι εκείνη αλλά δεν μου φάνηκε ποτέ ερωτευμένη με όλη τη σημασία της λέξης όπως ο Νίκος για παράδειγμα.

Το Lucho κι εγώ όταν το πρωτοάκουσα γέλασα αλλά μετά το συνήθισα. Και στη Κολομβία πάντως δεν πρέπει να τους αρέσει και τόσο πολύ. Δεν είναι τυχαίο ότι τον Luis τον φωνάζουν σε κάποιες φάσεις Lucho αλλά σχεδόν πάντα τον λένε Luis. Ενώ τον Alejo τον φωνάζουν σχεδόν πάντα με το υποκοριστικό. Το Alejandro σπάνια.


Σκηνή Por que diablos που τη παρακολουθούσα με τα μάτια καρφωμένα στην οθόνη και τα ακουστικά καρφωμένα στα αφτιά. Η ποιότητα ήχου κάκιστη. Τώρα το ανεβάζουν σε καλή ποιότητα. Και φυσικά θα το ξαναδώ γι'αυτό τον λόγο, όχι γιατί μου λείπει sfirizi Πως είδα ξανά ολόκληρη τη χήρα επειδή η telefutura είχε κόψει κάποια πραγματάκια και την ανέβασαν από αλλού; Ε αυτό sfirizi

Cardona-Carvajal-Mallarino. ΤΟ τρίο. Γιατί σαν τρίγωνο δεν σε αφήνουν και πολύ να τους δεις.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mkostas στις Σαβ Μαρ 26, 2011 3:25 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 3:19 am

Eμένα Νίκος-Julia μου 'χανε βγάλει "κλίμα" και στα πρώτα επεισόδια... Όταν είχαν συναντηθεί στο γάμο του Pedro και της Vitoria, μετά που ναυάγησαν μαζί... Από εκεί "τσιγκλίστηκα" μαζί τους κι έλεγα "άντε θα γίνει τίποτα αργότερα;" Κι η αλήθεια είναι ότι ψιλοαπογοητεύτηκα όταν είδα ότι αυτό το "τίποτα" ήταν όντως... τίποτα. Δηλαδή ελάχιστα πράγματα μεταξύ τους. Δε διαφωνώ μ' αυτά που λες σε γενικές γραμμές, πάντως. Όντως απ' την πλευρά του Νίκου φαινόταν πάντα περισσότερο. Γιατί ο Abreu ήθελε να περάσει αυτό, ότι η Julia είναι διχασμένη και δεν είναι 100% εκεί. Οι στιγμές που κατάλαβε ότι θέλει να είναι πραγματικά μαζί του ήταν στα τελευταία επεισόδια, τις οποίες στη βερσιόν internacional φρόντισαν επιμελώς να κόψουν.

Η σκηνή απ' το Por que Diablos που είναι; Δεν σου βγήκε το βιντεάκι; Δεν τη βλέπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 3:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=zgDSbbn6tlI

Δεν ξέρω τι έγινε και δεν βγήκε.

Στην αρχή όντως το έβγαλε. Η σκηνή με τη μούτζα ειδικά ήταν Η προοικονομία dunato gelio Μου είχε κάνει και εντύπωση που είδα να την πάνε προς τον Andre γιατί αν και είχαν χημεία έτσι όπως παρουσιαζόταν η ιστορία στην αρχή έμοιαζε πέρα για πέρα αδιάφορη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 26, 2011 3:58 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 12:03 am

mkostas έγραψε:
Παράθεση :
Πολύ καλή είναι η Carvajal.
Ωωωωωωωχχχχχχ. Ετοιμάσου να δεχτείς την οργή της Πουτσίλβ dunato gelio Είναι η παρτενέρ του Cardona που μισεί (και ζηλεύει) περισσότερο dunato gelio


Τι λες ρε γελοίε ουρακοτάγκε??? tsk

Πάλι με δυσφημείς???? tsk tsk tsk tsk

Σιγά μην τη μισώ, αλλή σκασίλα δεν είχα... geek Πόσο μάλλον να τη ζηλεύω κιόλας.. gelio

Απλά θεωρώ ότι μοιάζει με μούμια. Τόσο απλό. ooxi

Και για τις υποκριτικές ικανότητές της, δεν ξέρω/δεν απαντώ. ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυνατές ερμηνείες   Δυνατές ερμηνείες - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 27, 2011 12:04 am

Κι εσύ μοιάζεις με μαϊμού αλλά δεν το κάνουμε θέμα tsk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Δυνατές ερμηνείες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Διάφορες εκδοχές/ερμηνείες της ιστορίας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: